חיפוש

סוד הקסם – מה הופך קוסם לקוסם טוב

בין אם אתה ילד או מבוגר, כנראה שהתעניינת בקסם בשלב מסוים. אולי צפית בקוסם בטלוויזיה וחשבת שגם זה יהיה ממש מגניב לעשות. או שאולי הלכת למופע קסמים בילדותך ולא התרשמת. ללא קשר לסיבה לכך, רוב האנשים שקלו לנסות את כוחם להיות קוסם. ומי יכול להאשים אותם? קוסמים הם בני אדם עם הכוח לגרום לבני אדם אחרים להאמין שהכל אפשרי.

עם כל כך הרבה אנשים שרוצים להיות קוסמים, אין זה פלא שיש כל כך הרבה מזויפים בחוץ. על מנת להבחין בין קוסמים אמיתיים לבין אלו שרק קראו על זה באינטרנט או בספרים, הנה 10 תכונות עיקריות המרכיבות קוסם טוב.

 

תפעל עכשיו!

קוסמים צריכים להיות מהירים מאוד כשהם עושים את הקסמים שלהם. אם הם לא, הקהל יפסיק להסתכל עליהם ויתחיל להסתכל מסביב, לחשוב שמישהו אחר עושה את הקסם. וזה לא מה שהם באו לראות – למעשה, הם כנראה רצו לראות מישהו עושה קסם ועכשיו הם מוסחים.

לכן, בנוסף להיותם בקי בקסמים ולהתמצאות עם אנשים, קוסמים צריכים להיות מהירים ומדויקים. אם אתה מעוניין להיות קוסם, אתה צריך להתחיל להתאמן עכשיו. אם אתה רק מתחיל, אל תנסה להיות מפואר מדי ולגרום לזה להיראות כאילו אתה כבר מומחה.

במקום זאת, בחר טריק שאתה רואה באינטרנט או בספר ונסה לבצע אותו כעת. זה לא חייב להיות משהו מסובך מדי, רק כמה דברים בסיסיים שקל למתחילים ללמוד.

 

שליטה על הסביבה שלך

כשאתה מבצע קסמים, אתה משפיע על הסביבה סביבך. הסביבה יכולה להיות פשוטה כמו השולחן או הכיסא שלך או יקרה כמו חדר שלם. הסביבה משפיעה על האופן שבו אנשים רואים אותך, שומעים אותך ואפילו מריחים אותך. כדי לשלוט בסביבה, עליך לדעת כיצד להשתמש היטב בחדר שבו אתה מופיע.

לדוגמה, אם אתה מבצע טריק קסם ואינך יכול לגרום לדבר מסוים לקרות היכן שאתה צריך שהוא יהיה, אתה יכול להשתמש בחדר כדי לעזור לך. לדוגמה, אם אתה צריך שמטבע ייעלם בתוך כוס ואסור לך להשתמש באביזר, אתה יכול להשתמש בשולחן שלך כדי להזיז כוס מהדרך.

זה אולי נשמע קצת מסובך, אבל אתה צריך לחשוב על כל הדרכים השונות שבהן אתה יכול להשתמש בחדר שבו אתה מופיע. אתה עשוי להיות מופתע מה שאתה מגלה. קוסם שעושה זאת בצורה מעולה הוא יאגו הקוסם שניתן ללמוד ממנו רבות.

 

שמירה על הומור

אם אתה רוצה להיות קוסם טוב, אתה צריך לבדר את הקהל שלך ולהתעניין בו. זה יכול להיעשות בכמה דרכים, כולל לגרום להם לצחוק. הומור הוא דרך טובה לבדר את הקהל שלך – אחרי הכל, זה מה שקוסמים עושים בכל פעם שהם מופיעים.

 

סיכום

ישנן דרכים רבות שאתה יכול ללכת כדי להפוך לקוסם טוב. אתה יכול ללמוד קסמים ולבצע אותם מול קהל, או שאתה יכול לכתוב קסמים משלך. אתה יכול גם ללמוד תורת קסם, היסטוריה ופסיכולוגיה. בכל דרך שתבחר, בסופו של דבר תגיע לנקודה שבה אתה מבצע קסמים. אני מקווה שעכשיו אתה יודע אילו תכונות מרכיבות קוסם טוב, ואתה מוכן להתחיל לתרגל ולבצע קסמים.

קוֹסֵם

 

באותו נושא
מנטליסט
מה כוללת העבודה כמנטליסט?

אם הגעתם לכאן, ייתכן שעולם המנטליזם והאפקטים התודעתיים קורץ לכם. מי מאיתנו שחובב קסמים והופעות מיוחדות, יצא לו להתעניין מידי פעם בעבודה כמנטליסט. אבל מעולם

קרא עוד »
איך להשוות בין אמני חושים?

ההורים שלנו החליטו שהם רוצים להזמין אמן חושים למפגש המשפחתי הבא שלנו. אנחנו לא יודעים איך ההורים שלכם בכל הנוגע לחיפוש אנשי מקצוע, אבל ההורים

קרא עוד »